Per shitje 74,290 €

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PASKUQAN.

Paskuqan, Tirane

  • 65 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • Kati 4
  • 12 Shikime
  • 08/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 në zonën e Paskuqanit buzë rrugës kryesore në Tiranë.
Apartamenti ndodhet në katin e katert banim të një ndërtese nëntëkatëshe .

* Sipërfaqe totale bruto:64.6

•Zona është një ndër zonat më të kerkuara të momentit të cilës i rritet vlera cdo ditë dhe më shumë
• Super mundësi investimi dhe banimi me cmim të arsyeshëm 1150 euro/m2.

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address