Me qera 1,500 € / ne muaj

JEPET ME QIRA ZYRE NE QENDER

Qender, Tirane

  • 133 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • Kati 7
  • 08/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Jepet me qira zyre ne qender.
Ambienti ka nje siperfaqe te brendshme 133 m2 dhe organizohet ne tre ambiente pune ,dy tualete dhe dy ballkone .
Ndodhet ne nje godine buze rruge mjaft cilesore dhe e kerkuar per shkak te faciliteteve qe ofron zona.
Pozicionohet ne katin e 7 te nje pallatit te ri te mireadministruar .
Cmimi neto!
Per informacion ose vizite ne prone mund te na kontaktoni!

Kontaktoni pronarin

office-address