Me qera 550 € / ne muaj

Apartament 2+1+2 për qira në zonën e Kodrës së Diellit, Tiranë.

Kodra e Diellit, Tirane

  • 100 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 1
  • 4 Shikime
  • 08/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Një mundësi e shkëlqyer banimi disponohet në një prej zonave më të preferuara të Tiranës, tek Kodra e Diellit. Ky apartament modern 2+1+2 gjendet në katin e parë të një pallati të ri, pa ashensor.
Me një siperfaqe prej 100 m2, kjo rezidencë ofron ambientet e rregullta dhe të përshtatshme për një familje apo një grup të vogël banuesish.

♦Përmbajtja e ambientit:
•Sallon
•Kuzhinë
•Dy Dhomë gjumi
•Dy Tualete
•Ballkon

Pallati është i pajisur me të gjitha standardet moderne të sigurisë dhe përfshin një mjedis të përbashkët të mirëmbajtur.
Kjo është një mundësi e shkëlqyer për të jetuar në një nga zonat më të dëshirueshme dhe me rritjen më të shpejtë të Tiranës.

Çmimi mujor për këtë apartament është 550€.
Për më shumë informacion ose për të planifikuar një vizitë, ju lutem na kontaktoni në detajet e mëposhtme.

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address