Per shitje 1,650 €

Shitet Super Apartament 1+1 Mbrapa Vizion+,Rruga Egnatia!

Don Bosko, Tirane

  • 60 m2
  • Kati 8
  • 7 Shikime
  • 08/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Shitet Super Apartament 1+1 Mbrapa Vizion+,Rruga Egnatia!

- Kati i 8-te
- Siperfaqja 60.45
- 1,650 Euro/Metri
- Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara me planifikim te qarte ne fuksion te te gjithe banoreve
- Kompleksi unik dhe elegant ofron standartet me e larta ne ndertim dhe sherbime
- Ne faze ndertimi

Për një vizitë në pronë kontaktoni në numrin:
+355 68 30 10 137
[email protected]
www.mei.al

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address