Per shitje 144,000 €

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK KOMPLEKSI AURA

Laprake, Tirane

  • 108 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • 5 Shikime
  • 08/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Shesim apartament i tipologjise 2+1-2 me siperfaqe prej 108m2 ne rrugen “Dritan Hoxha”, shume prane bankes “Pro Credit”. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te njeres prej godinave te kompleksit dhe organizohet nga korridori shperndares, ambienti i dites bashke me kendin e gatimit, dy dhomat e gjumit, dy tualete dhe nje ballkon. Orientimi i tij eshte Jug-perendim .

Projekti “Aura” ka shkallëzim 3,5,7,9 dhe 11 kate, ku kati përdhe janë dyqane shërbimi dhe 2 kate parkimi nën tokë. Avantazhet e projektit janë cilësia e lartë ndërtimit, fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve është me dopio tullë dhe lesh guri në mes, akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale, lartësia e apartamenteve 3.23 m. Investim i sigurt, rifiniturat e brendshme shumë cilësore, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë.

Per nje vizite ne prone, na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address