Per shitje 121,500 €

Apartament

Rruga Sokrat Miho, Tirane

  • 104 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 2
  • 8 Kate gjithsej
  • 9 Shikime
  • 08/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Shitet Apartament 2+1 ne ndertim ne Astir ne Rrugen Sokrat Miho
Siperfaqe 104m , Organizimi: sallon dhe ambjent gatimi i perbashket, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor shperndares, ballkon
Perfshire ne Cmim edhe nje post parkimi
Cmimi 121500 euro vetem me likujdim 100%
Per me shume info dhe nej vizite ne prone kontaktoni

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address