Per shitje 220,000 €

Apartament

Rruga Abdyl Frasheri, Tirane

  • 100 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 4
  • 5 Kate gjithsej
  • 7 Shikime
  • 08/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Shitet apartament 3+1 ne zonen e ish-bllokut prane librit universitar.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100m² te brendshme me certifikate dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 5-katesh pa ashensor.
Ka planimetri te rregullt dhe mundesi ndarje ne dy apartamente 1+1 ideale per investim.
Prona ka orientim te favorshem lindje-perendim dhe shitet e mobiluar si ne foto.
Cmimi 220000 euro
Per me shume info dhe nje vizite ne prone kontaktoni

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address