Per shitje 58,000 €

SHITET GARSONIERE TEK SHKEMBI I KAVAJES!

Shkembi i Kavajes, Durres

  • 44 m2
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 6
  • 1 Shikime
  • 09/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti disponon 43.6m2 total te cilet organizohen ne korridor, kend guzhine dhe ambient fjetie se bashku, tualet dhe ballkon me pamje deti. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me dy ashensore dhe mirembajtje. Apartamenti eshte i sapo mobiluar dhe eshte i pabanuar me pare. Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte e gatshme per shitje. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address