Per shitje 157,000 €

Shitet Apartament 2+1+2 Rezidenca Kodra e Diellit

Kodra e Diellit, Tirane

  • 81 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • Kati 2
  • 3 Shikime
  • 09/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti ndodhet te zgjatimi Kodres Diellit (British School)

Informacion mbi Apartamentin:
• Ndërtim i ri
• Kati i 2 banim
• Sipërfaqja neto e Apartamentit: 68.7 m2 neto dhe 80.38 m2 bruto
• Kubaturë e Rregullt
• Dritë Natyrale në çdo ambient

Organizimi:
• Korridor Shpërndarës
• Sallon Ndënje
• Ambient Gatimi
• 2 Dhoma Gjumi, dhoma matrimoniale me tualetin e saj
• 2 Tualete
• Ballkon nuk disponon

Cilësime të tjera
• Pjeserisht i Mobiluar
• Totalisht i Investuar
• Kuzhine e kompletuar
• Dritare Tripel Xham
• Tualete incaso
• Kondicionim ne cdo ambjent

•Apartamenti nuk disponon ende certifikaten e pronesis pasi nuk ka perfunduar ndertimi kompleksit.

Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të qetë e të preferuar për banim. Ideal për Familje apo të Huaj.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, me kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address