Me qera 2,500 € / ne muaj

JEPET ME QIRA GODINE TREKATESHE BUZE RRUGE NE SHKOZE !

Shkoze, Tirane

  • 300 m2
  • 9 Dhoma gjumi
  • 6 Tualete
  • 5 Shikime
  • 09/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Jepet me qira godine biznesi ne Shkoze !

Organizimi :

Kati i pare organizohet ne siperfaqe totale prej 32 m2 dhe ndahet ne nje ambjent pritje dhe recepsion.
Kati i dyte organizohet ne siperfaqe totale prej 123,87 m2 dhe ndahet ne korridorin shperndares ,kater dhoma pune dhe tre tualete.
kati i trete organizohet ne siperfaqe totale prej 123,7 m2 dhe ndahet ne korridorin shperndres ,kater dhoma pune dhe tre tualete .

Godina ndodhet buze rruge kryesore me kalueshmeri te larte klientesh ,cka e ben te pershtatshme per klinika, zyra,kopshte ,kurse,estetik,hotel dhe nje sere tipologjish te tjera biznesi.

E ndodhur shume prane Unazes se Madhe e ben te lehte aksesin ne te gjithe Tiranen.

Cmimi eshte BRUTO !

Per me shume informacione dhe nje vizite ne prone mos hezozitoni te me kontaktoni!

Kontaktoni pronarin

office-address