Per shitje 230,000 €

DYQAN BUZE RRUGE KRYESORE PRANE MUZEUT TE DESHMOREVE , PER SHITJE!

Rruga "Aleksander Goga", Durres

  • 47 m2
  • 1 Tualet
  • 1 Shikime
  • 09/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues buze rruge kryesore prane Muzeut te Deshmoreve ne Durres. Disponon 46.52m2 ne certifikate dhe disponon ambientin dhe 1 tualet. Dyqani eshte i dhene me qira . Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte e gatshme per shitje.

Per nje vizite ne prone apo per me teper informacion na kontaktoni !

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address