Per shitje 95,000 €

Apartament 2+1 për Shitje në Kamez, Tiranë - 95000€ | 110 m²

Bulevardi Blu, Tirane

  • 110 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 3
  • 4 Shikime
  • 09/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Ky apartament 2+1 gjendet në katin e tretë të një ndërtese 8-katëshe në zonën e Kamezit në Tiranë, i gatshëm për shitje
• Sipërfaqe neto 110 m²
• Sipërfaqe bruto 110 m²
• Ndodhet në katin e tretë të ndërtesës
• Ka një sallon, një kuzhinë, dy dhoma gjumi dhe një banjo
• Ideal për familje të cilat kërkojnë një jetesë të qetë dhe të rehatshme në një zonë në zhvillim të qytetit
• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address