Per shitje 175,000 €

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE,NE LUNGOMARE!

Lungomare, Vlore

  • 67 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 3
  • 09/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 8-katesh me ashensor.Organizohet ne 1 dhome gjumi,1 sallon me kuzhinen,1 tualet dhe 1 ballkon.Ndodhet ne vijen e pare te ndertimeve ne Lungomare,prane faciliteteve te zones.Eshte i mobiluar dhe ofron te gjitha kushtet per nje jetese komode.Per me shume informacion apo shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address