Per shitje 58,000 €

GARSONIERE TEK SHKEMBI KAVAJES,PER SHITJE!

Shkembi i Kavajes, Durres

  • 43 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 7
  • 09/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Garsonieria ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me 2 ashensora tek Shkembi i Kavajes siper autostrades dhe vetem 10 m larg mbikalimit te kembesoreve. Disponon 43.6 m totale 37.2 m te brendshme te cilat organizohen ne nje korridor qe ben shperndarjen e ambienteve ne open-space, 1 tualet dhe 1 ballkon . Apartamenti eshte i sapo restauruar dhe arreduar me kushte bashkohore dhe eshte gati per banim . Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte i gatshem per shitje.


Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni !

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address