Per shitje 135,000 €

PRANE KOMISARIATIT NR. 4, SUPER APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!

Prane Komisariatit nr. 4, Tirane

  • 97 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati -1
  • 30 Shikime
  • 09/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Ofrojme super apartament 2+1+2 per shitje tek rruga e Dibres, pallati AL POINT prane Komisariatit nr. 4. Apartamenti ka siperfaqe 100 m2 dhe ndodhet persa i perket pjeses perpara te pallatit ne katin -1 ose kati 2 nga pjesa e mbrapme. Organizohet nga nje korridor qe ben shperndarjen te ambienti i ndenjes dhe i gatimit, ne dy dhomat e gjumit ku ajo matrimoniale eshte e pajisur me tualet, tek tualeti kryesor dhe gjithashtu dhe nje depo qe perdoret si lavanderi. Apartamenti eshte i mobiluar kohet e fundit, i shtruar me parket super cilesor, elektroshtepiaket dhe hidrosanitaret e cilesise me te mire, sistem kondicionimi multisplit, cdo gje e re me porosi. Pallati ka ne perberje te ndertimit te tij lesh guri, qe e ben apartamentin te fresket ne vere dhe te ngrohte ne dimer, dhe te izoluar ndaj ndotjes akustike. Pallati ndodhet buze rruges kryesore dhe eshte ne proces hipotekimi. Zona te ofron te gjitha facilitetet e nje jete komode pasi ndodhet prane institucioneve te ndryshme kryesore, si: policia, spitalet, shkollat, kopshtet etj.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne nr. +355692055138!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address