Me qera 1 € / ne muaj

Sauk, objekt Biznesi dhe Shërbimesh 4 kate

Sauk, Tirane

  • 200 m2
  • 4 Dhoma gjumi
  • 6 Tualete
  • 2 Kuzhine
  • Kati 4
  • 1 Shikime
  • 09/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Sauk, objekt Biznesi dhe Shërbimesh 4 kate

Objekti organizohet në 4 kate.
Kati -2 ka sipërfaqe 200 m2 dhe është open space, ka 2 ambjente zyrash, dhomë zhveshje dhe 2 tualete.
Kati -1 ka sipërfaqe 330 m2 dhe është open space, ka 2 ambjente zyrash, dhomë zhveshje dhe 2 tualete.
Kati përdhe është 150 m2, lartësi 5 m, open space.
Kati I parë ka një sipërfaqe 200 m2 dhe 100 m2 ballkon I madh, tualet dhe dhomë zhveshje.
Kati I 2-të banim ka sipërfaqe prej 200 m2, dhe është I ndarë ne dy hyrje 2+1 me 2 tualete secila, e gjitha e mobiluar.

Organizohet në dy kate, ku kati I parë është 800 m2 dhe kati I dytë 800 m2 me tarracë të shfrytëzyeshme

Është i gjithi i investuar me punime shumë cilësore, fasadë xhami, mundësi reklamimi, ashensor mallrash etj.

Mundësi parkimi dhe shkarkimi mallrash me kamione.

Godina është e përshtatshme aktivitete të ndryshme, fasoneri, bankë. Shoë room etj.
Mund të jepet në kate të vecanta, ose e gjitha.

Buzë rrugës nacionale, super mundësi biznesi.

Kontaktoni pronarin

office-address