Per shitje 0 €

Apartament 1+1 ne shitje te Green Coast II

Palase, Vlore

  • 94 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 1
  • 3 Shikime
  • 09/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

I projektuar për të pasur brenda gjithçka që ju nevojitet për një jetesë komode, Green Coast do të jetë një simbol i rëndësishëm i modernitetit, dinamizmit dhe relaksimit.
Arkitektura e projektit lidhet natyrshëm me mjedisin, duke qëndruar pranë teksturës natyrore të zonës shkëmbore ku shtrihet projekti. Gama e ngjyrave është përzgjedhur në përputhje me arkitekturën mesdhetare dhe fasadat e mëdha lejojnë që hapësira e brendshme dhe e jashtme të bashkohen dhe të funksionojnë si një.

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address