Me qera 1,500 € / ne muaj

Liqeni Artificial i Tiranës, duplex me qira

tek Liqeni, Tirane

  • 165 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 5
  • 17/07/2020
Shperndaj
Pershkrimi

Liqeni Artificial i Tiranës, duplex me qira

Dublexi ka një sipërfaqe prej 165 m2

Ndodhet ne katin e V-të të një pallati te ri

Organizohet në një sallon të madh ndenjie, ambient gatimi dhe ngrënie, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe tre ballkone.

Duplex-i është i mobiluar deri në detaje, i pajisur me sistem ngrohje qëndrore, ofron gjithashtu nje pamje fantastike

Stili modern i mobilimit të jep qetësinë e duhur për një jetesë komode.

Çmimi i qirasë 1500 euro/muaj

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address