Me qera 1,500 € / ne muaj

Jepet me Qira Apartament 2+1 ne Bllok!

Ish Blloku, Tirane

  • 145 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • 2 Shikime
  • 10/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Jepet me Qira Apartament 2+1 ne Bllok!

Informacion mbi pronen:
Siperfaqe totale: 145.02m2

Apartamenti organizohet ne:
-ambient ndenje dhe kuzhine
-2 dhoma gjumi
-1 tualet

Apartamenti mund te jepet per banim ose mund te perdoret dhe si ambient per zyra.

Cmimi: 1500 Euro

Per me shume informacion na kontaktoni!
Irini Ziu
+355 67 735 3535

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address