Per shitje 138,000 €

APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI NE RRADHIME

Rradhime, Vlore

  • 69 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • 3 Shikime
  • 10/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

✅ Çmimi: 2000 Euro/m2 (138,000 EURO)
✅ Vendndodhja: Rradhime, Vlore
✅ Sipërfaqe: 69m2
✅ Disponon Certifikate Pronesie.

Ky apartament modern dhe i rehatshëm ndodhet në vijën e parë në Rradhimë, duke ofruar pamje të jashtëzakonshme të detit dhe akses të menjëhershëm në plazh. Apartamenti është i ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Apartamenti është i pajisur me të gjitha komoditetet e nevojshme dhe është i përshtatshëm për banim gjatë gjithë vitit ose si shtëpi pushimi. Investimi në këtë pronë përfaqëson një mundësi të shkëlqyer për të pasur një pronë në një nga destinacionet më të bukura të bregdetit shqiptar. Vendndodhja e apartamentit në Rradhimë është ideale për ata që kërkojnë një stil jete relaksues pranë detit, me plazhe të pastra dhe ambiente të qeta.

Organizimi i brendshëm:
✅ Sallon + Kuzhinë
✅ 1 Dhome Gjumi
✅ 1 Tualet
✅ 1 Ballkon

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address