Per shitje 240,000 €

Shitet Apartament 3+1+2 jashte Residences Kodra e Diellit 1!

Kodra e Diellit, Tirane

  • 120 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • 14 Shikime
  • 10/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Shitet Apartament 3+1+2 jashte Residences Kodra e Diellit 1!

Informacion mbi apartamentin:
Siperfaqe neto:115,2m2
Siperfaqe e perbashket:5.5m2
Siperfaqe totale:120.7m2

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim dhe organizohet ne:
-ambient ndenje,
-kuzhine e vecuar,
-3 dhoma gjumi,
-2 tualete.

Apartamenti eshte totalisht i investuar me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese sa me komode.
Nuk ka ashensor.

Per me shume informacion na kontaktoni!
Loen Bineri
+355 68 605 0001

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address