Me qera 750 € / ne muaj

Qera, Apartament 2+1, Stacioni i Trenit, Tiranë.

Stacioni I trenit, Tirane

  • 96 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • Kati 5
  • 8 Shikime
  • 10/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Disponojmë apartament 2+1 për qera ne Rr. Haxhi Dalli, ne zonen e Stacionit te Trenit.

Informacion mbi Apartamentin:
• Sipërfaqja e Apartamentit (Bruto): 95.8 M2
• Sipërfaqja e Apartamentit (Neto): 83 M2
• Kati 5 banim

Organizimi:
• Ambient ndenje
• Ambient gatimi
• 2 Dhoma gjumi
• 1 Tualet me dritare
• 1 Ballkon

Cilësime të tjera:
• Ndërtim i ri.
• I investuar dhe i mobiluar
• Orientim Veri-Perendim
• Me Hipoteke

Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address