Per shitje 360,000 €

SHESIM APARTAMENT 3+1+2 TE SELVIA!

Selvia, Tirane

  • 294 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • Kati 10
  • 1 Shikime
  • 16/02/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Shesim apartament 3+2+1 te Selvia!

Apartamenti ka siperfaqe totale 294 m2
* Siperfaqe e brendshme 145 m2
* Siperfaqe e perbashket 20.02 m2
* Siperfaqe e verandes 128.98 m2
* Kati i 10
* Orjentim Jug - Lindje

Organizohet nga:
* Koridor Shperndares
* Sallon ndenje me ambient gatimi dhe ngrenie
* 3 Dhoma Gjumi
* 2 Tualete njeri me ajrim me dritare
* 2 Veranda

Apartamenti eshte i investuar ne menyre bashkekohore per nje jetese mjafte te qete dhe komode. Pozicioni dhe orientimi qe ka i mundeson nje ndricim natyral gjate gjithe dites. Pjesa me atraktive eshte veranda qe shtrihet pothuajse ne te gjithe gjatesine e apartamentit, duke shijuar nje pamje mjaft mbreselenese te qyteit. Shitet e mobiluar,disponon dokumentacion te rregulli hipotekor.


Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka te gjitha facalitetet e nevojshme per te jetuar ne nje menyre mjaft komode.

Per me teper informacione me kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address