Per shitje 144,000 €

AMBIENT KOMERCIAL NE PLAZH PER SHITJE !

Kompleksi TOCAK, Plazh, Durres ALB, Durres

  • 96 m2
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • 10/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje kompleksi ne zonen e Plazhit te Durresit. Organizohet ne nje hapsire te vetme dhe nje tualet. Ambienti eshte i larte i cili lejon mundesine e kthimit edhe ne duplex pasi eshte rreth 4.5 metra i larte, poashtu mund te konceptohet edhe per ta kthyer ne apartament- duplex sipas kerkeses se klientit. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte e gatshme per shitje !

Per me teper informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni !

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address