Me qera 1,000 € / ne muaj

Qira, Apartament 2+1+2, Rruga e Kavajes

Rruga Islam Alla, Tirane

  • 106 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • Kati 5
  • 1 Shikime
  • 10/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Disponojme apartament 2+1+2 per qira me vendndodhje tek Rruga e Kavajes.

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 5
• Sipërfaqe: 106 m2
• Kubaturë e Rregullt

Organizimi :
• Sallon ndenje dhe ambient gatimi
• 1 Dhome matrimoniale
• 1 Dhome femijesh ose miq me mundesi pershtatjeje sipas kerkeses
• 2 Tualete
• 1 Ballkon

Cilësime të tjera:
• I investuar
• I mobiluar
• Ashensor
• Sistem kondicionimi
• Ndertim i ri
• Ne cmim eshte i perfshir tatim mbi burim
• Zone e aksesueshme dhe e preferuar per banim ose per investim

Për ta vizituar na kontaktoni!

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address