Per shitje 180,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Golem, Durres

Golem, Durres

  • 74 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 4
  • 2 Shikime
  • 10/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Shitet, Apartament 1+1 me pamje deti, Golem, Durres

Apartamenti ndodhet vije e pare me detin. Afersia me detin e bëjnë këtë apartament një destinacion tërheqës për të jetuar ose për të kaluar pushime të mrekullueshme në bregdet. Ky opsion ka ballkon i cili mundeson pamje nga deti, te cilin e ben pamjen relaksuese dhe shume te deshiruar.
Apartamenti ndodhet ne nje pallat me ashensor dhe administrim. Ky opsion eshte nje mundesi e shkelqyer per banim ose investim. Nxitoni ta beni te tuajin kete opsion.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqja totale: 74m2
• Siperfaqja neto: 65m2
•1 Dhome ndenje+kuzhine
•1 Dhome gjumi
•1 Tualet
•1 Ballkon
•Kati: 4

Specifikime te tjera:
•Ashensor
•Zone e preferuar per banim ose per te kaluar pushimet
•Pamje detit
•Ndricim natyral
•Me dokumentacion te rregullt hipotekor

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address