Per shitje 210,000 €

QENDER RRUGA BARRIKADAVE, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE

Rruga Barrikadave, Tirane

  • 88 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 6
  • 2 Shikime
  • 10/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Informacion mbi Apartamentin:
• Ndërtim i RI
• 1 Ashensor

• Kati 6
• Sipërfaqe: 88 M2

• Kubaturë e Rregullt

• Orientim: Jug-Perëndim

• Dritë Natyrale në çdo ambient
• me HIPOTEKË

Organizimi:

• Korridor Shpërndarës

• Salloni i Ndënjes

• Ambient Gatimi Inkaso
• Ambient Ngrënie

• 2 Dhoma Gjumi

•1 Tualet Inkaso me dush dhe me dritare
• 1 Ballkon


Detaje të Tjera:

• i Sapo Arreduar
• Projektuar me Arkitekt

• Totalisht i Mobiluar
• Rrjet Elektrik-Hidraulik i Ri
• Sistem Multi-Strad

• Sistem Kondicionimi Inverter Multi-Split
• Parket AC5
• Tavan i Varur
• Ndriçim Led

• Dyer të Reja


✅ Apartamenti ndodhet në zonën më të preferuar për Banim në Kryeqytet, me akses direkt në të gjitha rrugët kryesore të Tiranës, ideale per banim ose investim.


Për një vizit në pronë më kontaktoni ❗

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address