Per shitje 58,000 €

GARSONIERE PER SHITJE TEK SHKEMBI I KAVAJES !

Shkembi I Kavajes, Durres

  • 43 m2
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 6
  • 1 Shikime
  • 11/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Studio ndodhet në katin e 6 të një ndërtese nëntëkatëshe në Shkëmbin e Kavajës.
• Sipërfaqe neto 37.2 m²
• Sipërfaqe bruto 43.4 m²
• Ndodhet në katin e 6-të të një pallati të mirëadministruar dhe me ashensor.
• Ka një dhome gjumi një tualet dhe ballkon.
• Prona permban dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte e gatshme per shitje.
• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address