Per shitje 232,900 €

Shitet Ambient Komercial ne Babrru!

Babrru, Tirane

  • 171 m2
  • 11/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Shitet Ambient Komercial ne Babrru!

Informacion mbi pronen:
Siperfaqe totale: 171m2

Ambienti ndodhet ne katin perdhe dhe eshte i pozicionuar ne buze te rruges kryesore.
Lokacioni i ambientit ndodhet tek rrethrrotullimi ne Babrru.

Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.
Ambienti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi: 232,900 Euro

Per me shume informacion na kontaktoni!
Dejvis Rama
+355 69 284 3344

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address