Me qera 900 € / ne muaj

Qira, Apartament 2+1+2+Post Parkimi, Rezidenca Kodra e Diellit 1

Rezidenca Kodra e Diellit 1, Tirane

  • 112 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • Kati 2
  • 2 Shikime
  • 21/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Disponojme apartament 2+1+2+Post Parkimi per qira me vendndodhje tek Rezidenca Kodra e Diellit 1.

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 2.
• Sipërfaqe: 112 m2.
• Kubaturë e Rregullt

Organizimi :
• Sallon ndenje dhe ambient gatimi.
• 2 Dhoma Gjumi
• 2 Tualete.
• 1 Ballkon

Cilësime të tjera:
• I investuar.
• I mobiluar
• Parket
• Sistem chiller
• Post parkimi te perfshir ne cmim ne katin -2.
• Zone e aksesueshme dhe e preferuar per banim.

Për ta vizituar na kontaktoni!

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address