Per shitje 133,000 €

SHESIM APARTAMENT 1+1+POST PARKIMI NE DON BOSKO!

Rruga "Hasan Ceka", Tirane

  • 70 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • Kati 3
  • 7 Shikime
  • 21/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Ofrojme per shitje apartament te tipologjise 1+1 ne Don Bosko.

Siperfaqe Bruto:70 m2
Siperfaqe Neto: 59 m2

Apartmenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor, i cili perfundon ne Shtator 2024.
Godina eshte nje ndertim i viteve te fundit dhe ofron cilesi te larte ndertimi.
Apartmentet dhe hapesirat e perbashketa jane organizuar sipas koncepteve moderne te hapesirave te banimit dhe komunitare.

Organizimi:
- Korridor Shperndares
- Sallon i bollshem se bashku me kuzhinen
- 1 Dhome gjumi
- 1 Tualet
- 1 Ballkon me dalie nga salloni dhe dhoma matrimoniale

Ofrohet edhe nje post parkimi me cmim extra.

Ju ftojme te na kentaktoni per me shume informacion dhe per te planifikuar nie vizite ne prone.

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address