Per shitje 130,000 €

SHITET APARTAMENT 2+1 NE VLORE-SKELE

Bulevardi Vlore-Skele, Vlore

  • 120 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • 34 Shikime
  • 21/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

✅ Çmimi i shitjes: 130.000 Euro
✅ Vendndodhja: Vlore-Skele
✅ Sipërfaqe totale: 120m2
✅ Sipërfaqe neto: 109m2

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara të Vlorës, në Skele, afër bregdetit dhe me akses të shpejtë në qendrën e qytetit. Zona është e qetë dhe e sigurt, duke ofruar një ambient të përshtatshëm dhe komod për familje. Eshte nje zone e zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode dhe baze te perditshmerise. Apartamenti eshte i ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.
Distancat kryesore:
• 5 minuta larg nga plazhi
• Afër marketeve, restoranteve dhe kafeneve
• Pranë shkollave dhe qendrave shëndetësore
• Akses i shpejtë në transportin publik

Organizimi i brendshëm:
✅ Sallon + Kuzhinë
✅ 2 Dhoma Gjumi
✅ 1 Tualet
✅ 1 Ballkon

Detaje të tjera:
✅ Shitet i mobiluar
✅ Certifikate Pronesie

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address