Me qera 400 € / ne muaj

BLV. ZOGU I PARE, JAPIM ME QIRA APARTAMENT PER ZYRA

Bulevardi Zogu i Pare, Tirane

  • 20 m2
  • 1 Tualet
  • Kati 1
  • 9 Shikime
  • 21/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Bulevardi Zogu i Pare jepet me qira ambjent i pershtatshem per zyra . Apartamenti ka siperfaqe 20m2 dhe eshte i organizuar ne nje ambjent open space dhe 1 tualet .Cmimi eshte neto.
Per me shume detaje, ju lutem na telefononi !!

Kontaktoni pronarin

office-address