Per shitje 60,000 €

SHITET STUDIO NE VLORE

Bulevardi Vlore-Skele, Vlore

  • 45 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • 3 Shikime
  • 22/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

✅ Çmimi: 60.000 Euro
✅ Vendndodhja: Bulevardi Vlore-Skele
✅ Sipërfaqe: 45m2

Në Vlorë, ofrohet për shitje një studio moderne me sipërfaqe 45 m2. Ky ambient është perfekt për banim ose investim, duke ofruar rehati dhe cilësi. Zona në të cilën ndodhet hyrja është një zonë e zhvilluar dhe e aksesueshme, e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode. Eshte e ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.

Detaje te tjera:
✅ Ashensor
✅ Disponon Certifikate Pronesie

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address