Per shitje 120,000 €

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE,GJYQI I VJETER!

Gjyqi i Vjeter, Vlore

  • 130 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 9
  • 22/06/2023
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne 1 ambient ndenjeje se bashku me kuzhinen,2 dhoma gjumi,1 ambient garderobe,2 tualete dhe 2 ballkone. Ka orientim lindje perendim cka mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Ndodhet ne nje zone shume te pershtatshme banimi,prane shume faciliteteve te nevojshme ,si shkolla,markete,klinika,farmaci etj. Gjithashtu ndodhet shume prane bulevardit kryesor dhe zones historike.Shitet e pa mobiluar,
Per me shume informacion ose shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address