Per shitje 197,000 €

Shitet, Ambient Komercial te Rruga e Kavajes!

Rruga e Kavajes, Tirane

  • 48 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 2 Shikime
  • 22/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Shesim ambjent komercial pranë "Rruges KAVAJES".

Ambjenti ndodhet në katin 0
Sipërfaqes 48 m²
Totalisht i investuar
Aktualisht eshte idhene me Qera
Ёshtë i përshtatshëm për lloje të ndryshme biznesesh: si dyqan, zyra noterie, avokatie, kontabiliteti, klinikë dentare, farmaci, parukeri etj.

Lokacion perfekt mundësi shumë te mirë investimi.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address