Per shitje 110,000 €

Apartament 2+1 per Shitje ne Pogradec

Pogradec, Pogradec

  • 103 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • Kati 7
  • 21 Shikime
  • 22/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te ri 8-katesh te vitit 2012.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 103 m2 neto dhe organizohet ne dhom ndenje , kuzhine , 2 dhoma gjumi , 2 ballkone dhe nje 1 tualet .
Orientimi Lindje-Jug-Perendim.
Shitet i mobiluar si ne foto.

Per informacion te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni !!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address