Me qera 3,000 € / ne muaj

JEPET ME QERA GODINE 3KATESHE PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK

Liqeni i Thate, Tirane

  • 517 m2
  • 6 Dhoma gjumi
  • 4 Tualete
  • 2 Kuzhine
  • 1 Shikime
  • 22/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Ofrohet me qera godine 3kateshe , ne zonen prane Kopshtit Zoologjik

Godina eshte nje ndertim cilesor i vitit 2010te , dhe eshte e pabanuar me pare .

Ngrihet mbi nje siperfaqe trualli prej 380m2 , dhe ka nje siperfaqe totale ndertimore prej 517m2 te organizuara ne 3kate :

Kati 0 - hapesire open space
Kati 1- apartament i tipologjise 3+1+2 ( me oxhak funksional dhe vetrate xhami panoramike nga njera ane e fasades
Kati 2- apartament i tipologjise 3+1+2 ( me oxhak funksional dhe vetrate xhami panoramike nga njera ane e fasades
Katet jane te nderlidhura mes tyre me shkalle te brendshme

Gjithashtu ndertesa ka edhe nje hapesire tarrace ne shfrytezim .
Oborri i jashtem ka akses parkimi per 2-3 makina

Ambjenti eshte i pershtatshem per banim, per institucione te ndryshme si shkolla, kopshte, njesi akomoduese si hotel , airbnb etj .

Per me shume informacion na kontaktoni

Kontaktoni pronarin

office-address