Per shitje 970,000 €

SHESIM, PENTHOUSE MODERN 5+1+4 me 4 POSTE PARKIMI ‼️

LIQENI ARTIFICIAL, Tirane

  • 327 m2
  • 5 Dhoma gjumi
  • 4 Tualete
  • Kati 6
  • 5 Shikime
  • 22/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Penthouse ndodhet në Rrugën e Kosovarëve, pranë digës së Liqenit Artificial.

Informacioni i Pronës:
* Ndërtim i ri
* Kati 6 (gjithë kati)
* me Ashensor
* Sipërfaqja Bruto: 327 M2
* Sipërfaqja Neto: 292 M2
* Kubaturë e Rregullt
* Orientimi: Lindje-Jug-Perëndim
* Dritë natyrale në çdo ambient
* Pamje e Lirë nga Ballkonet
* me HIPOTEKË
* 4 Poste Parkimi për 6 Makina (Garazh 100m2 me pult, kati -1)

Organizimi:
* Korridori Shpërndarës
* 2 Sallone të Bollshëm
* 2 Ambiente Gatimi me dritare
* 5 dhoma gjumi
* 4 Tualete Inkaso (një me dritare)
* Lavanderi
* Depo
* 3 Ballkone

Detaje të Tjera :
* Totalisht i investuar
* Arredim Modern (i viteve të fundit)
* Plotësisht i Mobiluar
* Tavan i varur
* Ndriçim Led
* Parket Druri AC6
* Sistem Kondicionimi Multi-Split Inverter
* Sistem Ngrohje Qëndrore Chiller
* Sistem Filtrimi Uji
* 3 SMART TV 4K
* Vetratat Triplex (Termo-Akustike)
* Rrjeti Elektrik-Hidraulik i rinovuar
* Lavastovilje
* Tharëse Rrobash
* Tharëse Peshqirësh

✅ IDEAL si për Banim apo dhe Investim pasi ndahet lehtësisht në 8️⃣ Studio-Apartments për AIRBNB.

Për një vizitë në pronë më kontaktoni❗

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address