Per shitje 590,000 €

SHESIM, APARTAMENT PREMIUM 2+1+2, MYSLYM SHYRI ‼️

pranë SHALLVAREVE, Tirane

  • 190 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 4
  • 2 Shikime
  • 22/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

✅ Zonë ideale për Banim, 3 min larg Qendrës së Tiranës

Informacion mbi Apartamentin:

• Ndërtim i Ri (Viti 2020)
• Kati 4
• 2 Ashensor

• Sipërfaqe Bruto: 190 m2

• Sipërfaqe Neto: 163 m2

• Orientim: Jug-Lindje
• Dritë natyrale në çdo ambient

• Kubaturë e Rregullt

• Post Parkimi (me kosto extra)

• me HIPOTEKË

Organizimi:

• Korridor Shpërndarës

• Salloni i Ndënjes

• 2 Dhoma Gjumi
• Kuzhinë e vecuar me dritare
• Garderobë

• Lavanteri
• Depo
• 2 Tualete Inkaso

• 2 Ballkone
• KTHEHET në 3+1+2

Detaje të Tjera:

• Investim Modern

• Arreduar me Interior
• Kuzhinë Inkaso
• Ndriçim Led
• Tavan i Varur
• Parket AC6 Druri

• Tualetet Inkaso

• 2 SMART TV 4K

• Kondicionim Chiller Inverter
Daikin
• Vetratat Termo-Akustike✅ Më poshtë në Listim do të gjeni Planimetrin Aktuale 2+1+2 të Apartamentit si dhe Planimetrin për ta kthyer lehtësisht në 3+1+2 ‼️

Për një vizit në pronë më kontaktoni❗

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address