Me qera 600 € / ne muaj

Apartament 2+1 per Qera ne Vasil Shanto

Vasil Shanto, Tirane

  • 75 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • Kati 5
  • 2 Shikime
  • 10/01/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 ne Vasil Shanto, prane hotel Diplomat.

Apartamenti pozicionohet ne katin e peste te nje pallati ekzistues.

- Organizohet ne:

- Koridor shperndares
- Ambjenti i ndenjes sebashku me ambientin e gatimit
- Dy dhoma gjumi
- Ballkon
- Tualet

Apartamenti eshte i mobiluar dhe i investuar ne detaje.
Mundesi shume e mire per banim ose per investim Airbnb.

Per informacion te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni!

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address