Per shitje 62,000 €

APARTAMENT 1+1 NE GOLEM,PER SHITJE!

Grand Blue Fafa Resort, Durres

  • 62 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 1
  • 50 Shikime
  • 24/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e pare banimi te nje pallati te ri me ashensor ne Golem prane Grand Blue Fafa Resort. Disponon 62m totale dhe 51.8m te brendshme te cilat organizohen ne nje korridor qe ben shperndarjen e ambienteve ne nje dhome ndenje +kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 ballkon dhe 1 tualet me dritare.Apartamenti ndodhet ne nje zone teper te pelqyer per pushime ku ofron te gjitha facilitetet per nje jetes sa me komode dhe te rehatshme.


Per me teper informacion apo nje vizite ne prone, jeni te lutur te na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address