Me qera 450 € / ne muaj

Qira, Apartament 2+1+2 , Selite

Selite, Tirane

  • 91 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • Kati 5
  • 21 Shikime
  • 24/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Disponojmë Apartament 2+1+2, për Qira, Selite
Apartamenti jepet dhe zyra.

Apartamenti ndodhet tek Rruga Hamdi Pepa.


Informacion mbi apartamentin:

• Bosh
• Kati 5
• Sipërfaqja e apartamentit: 91m2

Apartamenti disponon:

•Korridor shperndares
•Ambjent gatimi
•2 Dhoma
•2 Tualete

Cilësime të tjera:

• I investuar
• Parket
• Ashensor
•Nuk ka ballkon
•E pa banuar me pare
• Zone e preferuar per banim dhe biznes

Për ta vizituar na kontaktoni.

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address