Per shitje 108,500 €

SHITET APARTAMENT 1+1 ME 40m2 VERANDE TE KOMPLEKSI "TIRANA GOLDEN PARK"❗️

Rruga: Bedri Karapici, Tirane

  • 104 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 8
  • 2 Shikime
  • 22/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartament 1+1 me super Verande tek Kompleksi "Tirana Golden Park" prane Spitalit Amerikan 3, ndertuar ne vitin 2019.

Apartamenti ka siperfaqe totale 103.7 m2 ( Total: 63.7 m2 apartamenti + 40 m2 Verande edhe ballkon)

Ka planimetri perfekte me koridor shperndares, soxhorno me kuzhinen, dhome gjumi, tualet me dritare dhe nje verande te bollshme. e cila te jep mundesine per te htuar nje dhome gjumi te dyte.

Zona ne te cilen ndodhet prona eshte shume e mire per banim edhe investim, pasi ti ofron te gjitha sherbimet.... Farmaci, shkolla, cerdhe, supermarket, ambjente te gjelberuara per femijet tuaj, etj.

Per me teper informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address