Per shitje 175,000 €

Shitet, Ambient + Biznes Bar-Kafe, Myslym Shyri

Myslym Shyri, Tirane

  • 66 m2
  • 1 Tualet
  • 2 Shikime
  • 25/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Disponojme ambient + biznes Bar-Kafe per shitje me vendndodhje ne Myslym Shyri.

• Sipërfaqe ambienti : 66 m2
• Kati 0
• Organizohet nga 2 ambiente dhe 1 tualet
• Verande e shfrytezueshme
• Funksjonon si biznes bar-kafe prej disa vitesh
• Klientel e ngritur
• Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor
• Zone e aksesueshme dhe e preferuar per investim

Për ta vizituar na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address