Per shitje 199,000 €

Apartament 2+1 në shitje në Fresku, Tiranë - 199,000€ | 146.3m² + Siperfaqe verande 62.3 m²

Fresku, Tirane

  • 146 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 4
  • 23/11/2023
Shperndaj
Pershkrimi

Ky apartament 2+1 është në shitje në Fresk, Tiranë me çmim prej 199,000€ dhe sipërfaqe totale prej 146.3m²

• Sipërfaqe Bruto: 146.3m²

• Sipërfaqe Neto : 130.3m²

• Sipërfaqe e verande: 62.3m²

• Kati: 4 i nje rezidence 4-kateshe e gjitha e investuar ne menyre cilesore dhe bashkohore

• Pamje e apartamentit: Pamje drejt malit

• Përfshin: Kondicioner dhe ashensor

• Verandë

• Me hipoteke

• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address