Per shitje 128,830 €

Shitet Apartamenti 2+1 - 5 Maji

Rruga 5 Maji, Tirane

  • 99 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 7
  • 5 Shikime
  • 26/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Disponojmë Apartament 2+1 për shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e 5 Majit

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 7
• Siperfaqe: 99.10 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete
• Ballkon
• Bosh
• Me ashensor
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address