Per shitje 150,000 €

APARTAMENT 2+1 NE SELITE!

Rruga Hamdi Pepo, Selitë, Tirane

  • 91 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 6
  • 13 Shikime
  • 26/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartament 2+1 ne Selitë për shitje!

Ne zonen e Selites, te ish Qyteti i Nxenesve ofrojme apartament per shitje. Objekti eshte ndertim i vitit 2023, me standarte te larta ndertimi, fasade me sistem kapot.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te banimit. Me siperfaqe neto prej 77 m2, eshte i organizuar ne 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Apartamenti eshte i investuar dhe i mobiluar dhe shitet bashke me investimin dhe mobilimin.

Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address