Per shitje 0 €

Apartament 2+1+2 Per Shitje, tek Ish Ekspozita

Ish Ekspozita, Tirane

  • 113 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • 5 Shikime
  • 27/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në katin e 5 te nje pallati te ri te sapo perfunduar, me një vendndodhje perfekte, shumë afër qendrës.

Apartamenti ka një hapsirë të mire organizuar me sipërfaqe të brëndëshme 97,12 m2 dhe siperfaqe totale 113,35 m2, me orientim veri .

Apartamenti organizohet ne: Ambient ndenjje me kend gatimi, 1dhome gjumi me tualet, 1dhome gjumi, 1 tualet, dhe ballkon.

Pallati ku ndodhet apartamenti ka nje cilesi ndertimi modern sipas standarteve Europiane, me godine banimi dhe sherbimesh 2, 3-11 kate, mbi toke dhe 2 kate parkimi dhe sherbimesh nentoke.

Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te zhvilluara dhe me te kerkuara si per banim ashtu dhe per investim.

Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni per nje takim.

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address