Per shitje 0 €

Apartament 2+1 Per Shitje, Tek Ish Ekspozita

Ish Ekspozita, Tirane

  • 84 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 4
  • 5 Shikime
  • 27/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në katin e 4 te nje pallati te ri te sapo perfunduar, me një vendndodhje perfekte, shumë afër qendrës.

Apartamenti ka një hapsirë të mire organizuar me sipërfaqe të brëndëshme 72,2 m2 dhe siperfaqe totale 84,25 m2, me orientim veri .

Apartamenti organizohet ne: Ambient ndenjje me kend gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, dhe ballkon.

Pallati ku ndodhet apartamenti ka nje cilesi ndertimi modern sipas standarteve Europiane, me godine banimi dhe sherbimesh 2, 3-11 kate, mbi toke dhe 2 kate parkimi dhe sherbimesh nentoke.

Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te zhvilluara dhe me te kerkuara si per banim ashtu dhe per investim.

Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni per nje takim.

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address